Hostel mały dom noclegowy, żeby goście byli zadowoleni

Nasz hostel to mały dom noclegowy, w którym wszyscy się znają i każdy gość ma swoją twarz a nie tylko numer pokoju. Niewielkie rozmiary powodują, że i nasz personel liczy niewiele osób. Choć wynika to z konieczności, ma również swoje dobre strony, bo przez recepcję i pokoje przewijają się wciąż te same osoby, które łatwo zapamiętać, a więc i łatwiej zwrócić się z pytaniem czy prośbą.

Szczupłość personelu wymusza z kolei dostosowanie się przez wszystkich do precyzyjnie przemyślanych procedur, co ułatwia kontrolę i sprzyja wysokiej jakości obsługi naszych gości. Dzięki temu nikt się z nikim nie zderza, każdy wie, co ma robić i nikt nie ma wątpliwości, co do niego należy.

Wszystko to jest podporządkowanie naszemu naczelnemu celowi: zaspokojeniu potrzeb klientów. Dzięki takiemu nastawieniu nasi goście są zadowoleni z pobytu w Blues Hostelu i chętnie do nas wracają. Potwierdzili to ostatnio eksperci konkursu im. Jacka Kuronia, przyznając nam prawo do posługiwania się znakiem eS, oznaczającym przynależność do grona najlepszych przedsiębiorstw społecznych w Polsce.

Zapraszamy do Konina, na ulicę 3 Maja 3.

Add a Comment

You must be logged in to post a comment