Nasz zespół

poznaj nas!

Łączy nas przede wszystkim pasja do wykonywanej pracy. Mamy wspólny cel i do niego dążymy – Państwa zadowolenie. Zarażamy energią i pozytywnym podejściem. Najważniejszy w naszej pracy jest CZŁOWIEK i relacje z nim. Dlatego lubimy siebie i swoje towarzystwo, co pomaga nam zmagać się z codziennymi wyzwaniami.

Nie kręcimy nosem tylko szukamy rozwiązań i działamy!

Joanna

Menadżer Hostelu

Prezeska spółdzielni, menadżerka hostelu od marca 2020 roku. Specjalistka do zadań specjalnych. Choć traktuje swoją pracę jak wyzwanie, stworzona jest do roli liderki – świetnie zarządza swoim zespołem, szczególnie w sytuacjach kryzysowych. W Blues Hostel zajmuje się całą logistyką i finansami, ale jeśli spotkasz w Blues Hostel kobietę z wiertarką – wiedz, że to Joanna! 🙂

Prywatnie mama 3 córek, dla której nuda nie istnieje!

Wanda

obsługa hostelu

W Blues Hostel od samego początku istnienia. Zajmuje się kompleksową obsługą gości. Kobieta z sercem na dłoni – dba nie tylko o wizerunek Hostelu, ale również dzięki swojej serdeczności sprawia, że chce się do niego wracać. Czerpie ogromną satysfakcję ze swojej pracy, kocha  ludzi i daje im od siebie wszystko, co najlepsze, nie oczekując niczego w zamian. Ufa powiedzeniu, że „Dobro wraca jak bumerang”. Poznaj Wandę a przekonasz się, że mówi prawdę! 

Prywatnie mama i babcia, miłośniczka tańca i wycieczek rowerowych.

Marta

obsługa hostelu

W Blues Hostel od 2020 roku. Zajmuje się przygotowaniem pokoi i obsługą gości. W swojej pracy kieruje się profesjonalizmem i dba o każdy najmniejszy szczegół.

Miłośnicy muzyki alternatywnej i literatury historycznej będą mieli kompana do dyskusji – Marta jest ekspertem w tych dziedzinach a przy okazji zawsze chętnie podejmie dyskusję 🙂

Monika

obsługa hostelu

W Blues Hostel od 2018 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą gości. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie podchodząca do każdego wyzwania. Poza tym jest wulkanem energii, którą zarazi każdego, a wśród ludzi czuje się jak ryba w wodzie! 

Prywatnie mama dwóch córek, z którymi lubi spędzać aktywnie wolny czas.