Dlaczego warto wybrać hostel?

Podróż służbowa, prywatna, wakacyjna, każda wiąże się z szukaniem odpowiedniego miejsca na nocleg.

Co to znaczy odpowiedni?

Dla każdego trochę coś innego. Są tacy, którzy szukają miejsca w spokojnej okolicy, ale i tacy którzy chcą być w centrum miasta. Ważny jest parking lub dobre połączenie na dworzec. Śniadania lub dostęp do kuchni. Każdy jest inny i też potrzeby są różne. To co jednak łączy te wszystkie opcje i czego szuka (chyba) każdy, do dobrego stosunku ceny do jakości. My postanowiliśmy zrobić coś więcej, nasz Hostel oferuje komfortowe i bardzo dobrze wyposażone pokoje (jak w hotelu) w cenie hostelowej.

Cena za miejsce, cena za pokój

Dzięki temu, że nasz obiekt jest Hostelem mamy możliwość zaoferowania wielu opcji wyboru zakwaterowania, który wiąże się również z różnymi cenami.

I tak, za miejsce (łóżko) w pokoju wieloosobowym zapłacicie tylko 50 zł. Natomiast za pokój dwuosobowy w wersji standard na wyłączność zapłacicie 100 zł.

W naszym Hostelu znajdują się również pokoje o wyższym standardzie, premium, i za taki pokój, dwuosobowy, zapłacicie tylko 120 zł.

To bardzo wygodne, że możecie wybrać z kilku opcji. Dzięki temu nasza oferta jest jeszcze bardziej elastyczna, a Wy możecie cieszyć się taką przestrzenią jaką lubicie najbardziej.

Współdzielenie

To co jest ważne w hostelach, w tym w naszym, to części wspólne i przestrzeń do współdzielenia. Kuchnia, salon, sala telewizyjna – to miejsca do których mają dostęp wszyscy goście hostelu. Inaczej niż w hotelach. My dajemy Wam możliwość korzystania z okazji do poznania innych osób, wypicia kawy czy przygotowania posiłku w dostosowanej do potrzeb gości kuchni.

Obecnie sytuacja wygląda trochę inaczej, ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem. Dbając o Wasze bezpieczeństwo zasady dotyczące przestrzeni wspólnej chwilowo zmieniliśmy.

Ale nie martwcie się, wszystko zostało tak przygotowane, że nadal możecie z niej korzystać, z pewnymi tylko ograniczeniami. Jeszcze większa niż zwykle dezynfekcja tych przestrzeni i zapewnienie Wam środków higienicznych i ochronnych pomoże Wam poczuć się u nas bezpiecznie. Najważniejsze nasze zadanie to przecież dbałość o Wasz komfort, co zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Indywidualne podejście do klienta

Hostel to najczęściej mniejszy obiekt niż hotel czy pensjonat. Blues Hostel nie jest obiektem dużym, oferujemy kilka pokoi. Dzięki temu jednak możemy zapewnić naszym gościom coś na co trudno liczyć w dużych obiektach. Indywidualne podejście do potrzeb klientów. Potrzebujecie porozmawiać, znaleźć jakieś interesujące miejsca, wybieracie się na zakupy – jesteśmy do Waszych usług, chętnie pomożemy, wskażemy odpowiednie miejsca, doradzimy.

Macie ochotę na pyszne śniadanie, możemy je dla Was zamówić. Zostanie dostarczone do Waszego pokoju.

Lokalizacja

Przewagą hosteli nad dużymi obiektami jest również lokalizacja. Zapewnia to przede wszystkim mała wielkość tych obiektów oraz to, że są często tworzone w kamienicach. Podobnie jest u nas, Blues Hostel mieści się na konińskiej Starówce w pobliżu bulwarów nadwarciańskich. Piękna okolica, bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta.

Jesteście w trasie? To się idealnie składa, nasz Hostel znajduje się bardzo blisko drogi 92, tzw. Trasy Warszawskiej, łączącej Rzepin z Poznaniem i Warszawą.

Stąd bardzo łatwo dostaniecie się na Autostradę A2, a więc wygodnie dojedziecie do Berlina, Poznania, Warszawy czy Łodzi.

Dlaczego zatem warto wybrać Hostel?

Bo jest bliżej, bliżej ludzi i miasta w którym się znajduje. Stanowi idealną alternatywę do drogich hoteli. Atrakcyjna cena, wysoki komfort i elastyczna oferta oraz miła obsługa to możemy zagwarantować, resztę sprawdźcie koniecznie sami.

Add a Comment

You must be logged in to post a comment