Ciepły grudzień

Końcówka roku 2022 minęła Nam bardzo szybko. Pewnie dlatego, że co rusz coś się działo. Początek grudnia to szkolenie dotyczące sposobu ewakuacji przy pomocy materaca EnSafe. Taki został zakupiony przez Urząd Miasta Konin i udostępniony dla kamienicy w której znajduje się Blues Hostel. Jesteśmy wdzięczni za ten zakup. Przy pomocy materaca podczas sytuacji kryzysowej będzie można szybko ewakuować z budynku osoby z niepełnosprawnością. Szkolenie odbyło się w COP a przeprowadziła je firma EnSafe One. 

reszta grudnia to przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w miłej rodzinnej atmosferze. Dasza i Dasza ubrały Naszą hostelową choineczkę,          w kuchni pachniało świątecznymi wypiekami, daniami. Rodziny wspominały jak spędzały czas w swoich domach. Był to również moment kiedy mogliśmy wymienić się doświadczeniami dotyczącymi Świąt oraz porozmawiać o tradycjach polskich i ukraińskich. 

19 grudnia nasze ukraińskie hostelowe dzieci odwiedził Święty Mikołaj przynosząc im drobne upominki. A 21 grudnia spotkaliśmy się wszyscy na wspólnej wigilii. To był magiczny czas. Miło Was widzieć kochani z uśmiechami na twarzach!

Comments are closed.