Witamy w Blues Hostelu.

Gdzie nas znajdziecie?

na konińskiej Starówce w pobliżu bulwarów nadwarciańskich. Hostel jest czynny przez cały rok. Do dyspozycji gości mamy 17 miejsc noclegowych w pięciu pokojach. W każdym pokoju znajdują się wygodne łóżka (pojedyncze, małżeńskie lub piętrowe), przestronne zamykane na klucz szafy, stoliki, krzesła i łazienka. Dysponujemy przestronną kuchnią wyposażoną we wszystko, co potrzebne do przygotowania własnych posiłków oraz aneks jadalny. Istnieje również możliwość zamawiania śniadań. Bezpłatne WiFi na terenie całego hostelu.

Płatności za nocleg można dokonywać gotówką, przelewem a już wkrótce przy użyciu karty płatniczej.

Parking,

w najbliższym otoczeniu hostelu, czyli na ulicach 3 Maja, Plac Wolności, Wiosny Ludów, Plac Zamkowy istnieją parkingi włączone do strefy płatnego parkowania. W tych miejscach można parkować bezpłatnie w godzinach od 17:00 do 9:00 oraz w weekendy.

Duży bezpłatny parking zlokalizowany jest w odległości 220 kroków od hostelu, na ulicy Grunwaldzkiej, a także Zofii Urbanowskiej.

Hostel jest w pełni dostępny i przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Nasza lokalizacja to również doskonała baza wypadowa na wycieczki po Koninie i okolicach.

Wystrój i klimat Blues Hostelu utrzymany jest w konwencji muzycznej. We wnętrzach znajdziecie zdjęcia z fantastycznych wydarzeń muzycznych, które miały miejsce w  naszym Koninie. Można tu poczuć atmosferę tamtych chwil! Konin to przecież stolica bluesa, w której od 2010 roku cyklicznie odbywa się Festiwal BLUESONALIA.

Pomysł na hostel narodził się w 2013 roku w głowach młodych, kreatywnych osób, które kochają muzykę. Postanowiliśmy stworzyć w Koninie miejsce noclegowe, do którego będzie się chciało wracać. W 2014 roku nasz pomysł przeszedł w fazę realizacji i tak oto, dzięki współpracy z Miastem Konin, zaczynamy naszą działalność!

Zapraszamy serdecznie!

Załoga BLUES Hostel