Witamy Państwa w Blues Hostelu, który zlokalizowany jest na konińskiej Starówce w pobliżu bulwarów nadwarciańskich. Hostel jest czynny przez cały rok, dysponuje 17 miejscami noclegowymi w pięciu pokojach. W każdym pokoju znajdują się wygodne łóżka (pojedyncze, małżeńskie lub piętrowe), przestronne zamykane na klucz szafy, stoliki i krzesła. Goście mają do dyspozycji łazienki w każdym pokoju oraz aneks jadalny i przestronną kuchnię wyposażoną we wszystko, co potrzebne do przygotowania własnych posiłków. Istnieje też możliwość zamawiania śniadań. Bezpłatne WiFi na terenie całego hostelu. Płatności za nocleg można dokonywać gotówką lub przelewem.

W najbliższym otoczeniu hostelu, czyli na ulicach 3 Maja, Plac Wolności, Wiosny Ludów, Plac Zamkowy istnieją parkingi włączone do strefy płatnego parkowania. W tych miejscach można parkować bezpłatnie w godzinach od 17:00 do 9:00 oraz w weekendy.

Duży bezpłatny parking zlokalizowany jest w odległości 220 kroków od hostelu, na ulicy Grunwaldzkiej, a także Zofii Urbanowskiej.

Hostel jest w pełni dostępny i przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

To doskonała baza wypadowa na wycieczki po Koninie i okolicach.

Wystrój i klimat Blues Hostelu utrzymany jest w konwencji muzycznej. We wnętrzach odnajdą Państwo zdjęcia z fantastycznych wydarzeń muzycznych, które miały miejsce w Koninie. Można tu poczuć atmosferę tamtych chwil! Konin to przecież stolica bluesa, w której od 2010 roku cyklicznie odbywa się Festiwal BLUESONALIA.

Pomysł na hostel narodził się w 2013 roku w głowach młodych, kreatywnych osób, które kochają muzykę. Postanowiliśmy stworzyć w Koninie miejsce noclegowe, do którego będzie się chciało wracać. W 2014 roku nasz pomysł przeszedł w fazę realizacji i tak oto, dzięki współpracy z Miastem Konin, zaczynamy naszą działalność!

Zapraszamy serdecznie!