By / 3rd Wrzesień, 2014 / Aktualności / Off

Jak tu się połapać?- Żonglerka i WORK- LIFE BALANCE- pod taką nazwą Blues Hostel przeprowadził w Koninie zajęcia z żonglowania podczas Fety na koniec lata.

nauka żonglowani w Koninie

 

Żonglowanie niesie ze sobą wiele korzyści dla rozwoju osobistego. Poprzez wzmacnianie motywacji do działania, pozytywny wpływ na procesy uczenia się, poprawę koordynacji wzrokowo ruchowej, usprawnienie współpracy między półkulami mózgowymi, relaksację, żonglerka w bezpośredni sposób wpływa na usprawnienie działań w codziennym życiu, w tym na łączenie życia zawodowego i rodzinnego.

kurs żonglerki z Blues Hostelem

Chcemy zachęcić Koninian do tego, aby żonglerka stała się ich hobby. Żonglować można podczas przerwy w pracy, w domu, na wolnym powietrzu. Planujemy prowadzić cykliczne kursy żonglerki jako dodatkowe zajęcia pozaszkolne dla uczniów”.- mówi Łukasz Osajda- pomysłodawca akcji.

 

„Żonglowałem pierwszy raz. Bardzo mi się podobało. Żona poprosiła, żebym też ją nauczył żonglować.- mówi Piotr Pęcherski- jeden z uczestników zabawy.

żonglerka przy amfiteatrze w Koninie

Akcja lokalna jest realizowana w ramach II Ogólnopolskiego Tygodnia Work-Life Balance 2014r.
Adres strony internetowej Ogólnopolskiego Tygodnia WLB 2014 www.wlb.org.pl, adres e-mail:
tydzien@wlb.org.pl.

Ogólnopolski Tydzień WLB jest wydarzeniem organizowanym w ramach innowacyjnego projektu „MAMDZIECKO – PRACUJĘ (…)” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego